Hartuna Sp. z o.o. jest liderem w branży budowlanej. Profesjonalna firma z wieloletnią tradycją oraz doświadczeniem. Specjalizuje się w realizowaniu inwestycji dla inwestorów publicznych jak i prywatnych. Jako generalny wykonawca wybudowała już wiele budynków wielorodzinnych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Gminne Gimnazjum w Kosakowie ( w tym budowa hali sportowej, basenu oraz budynku dydaktycznego), remont basenu w XV LO w Gdańsku, remont i rozbudowa Wydziału Mechanicznego Politechniki Gdańskiej, Budowa Zespołu Szkół nr 3 w Malborku, Szkoła Łacińska w Malborku, Budowa Osiedla przy alejach w Gdańsku dla dewelopera  LC Corp Invest VII Sp. z o.o. budowa Osiedla Panorama Skarszew w Skarszewach to jedna z ważniejszych deweloperskich inwestycji.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, profesjonalnemu podejściu oraz ekipie fachowców jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Na swoim koncie posiada wiele nagród, wyróżnień i certyfikatów, co podkreśla jedynie wysoką jakość oraz profesjonalizm.  

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie budownictwa kubaturowego, obiektów biurowych czy też przemysłowych. Obecnie realizujemy inwestycje dla sektora publicznego i prywatnego. Zachęcamy również do obejrzenia naszych realizacji.